Debuton Tatarusanu, talenti Colombo sërish gol (VIDEO)

Sërish gol, sërish ai! Lorenzo Colombo finalizon një aksion të bukur të Milanit nga krahu me Theo Hernanez.

Talenti kuqezi ka gjetur një top që i është kthyer pas një goditje të shokut të ekipit dhe e ka pasur të lehtë pranë portës ta dërgojë në rrjetë..

Milani do të nisë një sërë zëvendësimesh në pjesën e dytë, pasi trajneri Pioli dëshiron të provojë sa më shumë fubollistë.

Edhe portieri Tatarusanu ka debutuar duke marrë vendin e Donnarumma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu