De Grandis: Higuain shume intelegjent!

Higuain ka nje inteligjence te madhe kur ne minuten e 95 ben nje asist te atij tipi per Cutrone, mban topin driblon ben te dale perpara skuadra.

20 gola? Nuk eshte se do te luaje gjithmone me skuadra si Napoli dhe Roma, do ti beje gjithsesi ato gola – eshte shprehur Stefano De Grandis per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu