De Grandis: Calhanoglu nuk duhet ti kthehet ne ankth shenimi golit!

Stefano De Grandis ka folur per ecurine e kuqezinjve ne Sky Sport 24 dhe ne vecanti per mesfushorin turk Calhanoglu.

Nese nje lojtari i behet fiksim shenimi golit gabon rende, ne aksioni e golit te Piatek Hakan mund te sherbente me mire te Kessie ose te Piatek qe ishin ne pozicione me te mira. Me Paqueta besoj se do kete me shume mundesi shenimi, Calhanoglu eshte duke shfrytezuar me shume hapesirat qe krijon braziliani dhe arrin me mire ne goditjet drejt portes ashtu sic ndodhi ne ndeshjen kunder Cagliari dhe nese godet me shpesh goli do te vije – eshte shprehur De Grandis per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu