Datat e rinisjes se sezonit!

Jane caktuar datat e rinisjes se sezonit te ri 2018-2019 per kuqezinjte te cilat jane data 7/8 ku te gjithe futbollistet do te kryejne testet fizike dhe ne daten 9 korrik nis grumbullimi.

Me vone ne nje date tjeter do te rikthehen te gjithe futbollistet te cilet marrin pjese ne boterorin Rusi 2018 pasi do te kene disa dite me shume pushime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu