Dani Ceballos drejt Milanit?

Mesfushori 21 vjecar i Real Madrid,Dani Ceballos i ka konfirmuar shokeve te skuadres qe do te shkoj ne Serie A. Per lojtarin jane te interesuar Milani dhe Roma me Milanin qe eshte ne avantazh por qe nuk mund te bej dot asnje hap pasi pret vendimin nga UEFA ne 19 qershor.Nderkohe Roma ka zyrtarizuar ardhjen e Cristantes dhe duket se do heqi dore nga Ceballos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu