Daliç shpjegon largimin e Kaliniç!

09.11.2017. Zagreb, stadion Maksimir, Zagreb - Prva utakmica dodatnih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje ce se odrzati 2018. godine u Rusiji, Hrvatska - Grcka. Photo: Luka Stanzl/PIXSELL

Zlatko Dalic ne konferencen per shtyp ka shpjeguar largimin e sulmuesit kuqezi nga kombetarja e Kroacis.

– Nikola ka patur nje problem ne shpine dhe nuk mund te na ndihmoje per me tej, ndaj Nigerise ishte ne nxehmje ne pjesen e dyte por nuk mund te aktivizohej per shkak te dhimbjes, kete gje e ka patur dhe ne miqesoren ne Liverpool, e pranova ne qetesi kete situate pasi me duhen lojtare te shendetshem ne grup.. eshte shprehur trajneri i Kroacis!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu