Cutrone-Silva dyshja e sulmit?

Cutrone dhe Andre Silva mund te jene dyshja e sulmit sot kunder Benevento. Dy sulmuesit e rinj mund te startojne sot per here te pare nga fillimi ne Seria A pasi deri me sot nuk e kane nisur asnjehere nje ndeshje nga minuta pare sebashku.

Gattuso mund te ndryshoje skemen sot ne 4-4-2 duke lene te pushoje Suso ne stol dhe me Calhanoglu te demtuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu