Cutrone sezon fantastik per mua!

  • Personalisht per mua ishte nje sezon fantastik dhe i paharruar ndersa persa i perket skuadres morem objektivin minimal dhe do punojme akoma me shume per te bere me mire sezonin tjeter..
  • Sulmues ne krah? Per mua ishte nje rol i ri dhe mua me pelqen te eksperimentoj, u gjenda mire aty dhe kam me shume hapesira, jam i lumtur per dopieten..
  • Falenderimet? Sigurisht dua te falenderoj mister Montellen dhe mister Gattuso, te dy me kane ndihmuar per tu permisuar dhe te jem ky qe jam per momentin dhe duke menduar qe jam vetem ne fillimet e mia.. – u shpreh Cutrone pas cmimit te marre sot “Dal Niccolò Galli alla Nazionale” per Sky Sport!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu