Cutrone: Objektivi im eshte te jap maksimumin cdo ndeshje!

Milan-Napoli cfare ndeshje prisni?
-Eshte nje ndeshje e veshtire,e njohim vleren e Napolit dhe sigurisht kerkojme ta pergatisim sa me mire ndeshjen,me mentalitetin e duhur.

Gattuso kerkon me shume grinte? Ne fakt kerkon te shkoj me grinte dhe inat drejt portes te kerkoj golin.. nje alla Inzaghi me pak fjale.

Dashuria e tifozeve?
-Fondamentale, e vleresoj shume dashurine e tyre per mua. I falenderoj jashtezakonisht shume.
Rruga drejt Champions?
-Kampionati eshte i gjate,mendojme ndeshje pas ndeshje.Sigurisht deri tani kemi bere mire dhe ne Genoa morem nje fitore jo te lehte.
-Sa eshte rritur Patrik?
-Shume,sigurisht, ndihem me mire dhe me ne forme fal Gattusos,shokeve te skuadres dhe keshillave te tyre. Jap maksimumin ne cdo stervitje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu