Cutrone: Numri 9 do te ishte nje nder per mua!

Nje nje interviste per Sky Sport nga Casa Milan Patrik Cutrone ka folur te fundit nga kampi kuqezi:

Higuain? Me Pipita kisha nje raport te mire, ai eshte nje kampion dhe e falenderoj shume per keshillat e tij.

Objektivi? Pas 18 muajsh te Milan jam rritur shume por objektivi im eshte te rritem cdo dite e me shume me ndihmen dhe te shokeve te skuadres..

Champions? Eshte objektivi yne kryesor, dhe me largimin e Higuain mund tja dalim, nuk eshte se Milan bazohet tek nje lojtar por te forca e grupit ajo eshte me e rendesishme se individi..

Piatek? Besoj se do te na ndihmoje shume, ka bere shume mire te Genoa dhe do ta ndihmojme te integrohet sa me shpejt te jete e mundur..

Numri 9? Do ta kisha per nder, por mendoj me shume te jap maksimumin tim te jem gati sa here te me jepet mundesia..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu