Cutrone: Higuain lojtar i madh!

Demtimi? Falenderoj te gjithe per mundesimin te jem ne forme dhe te luaj kaq shpejt nga demtimi qe pesova..

Goli mbreme? Te shenosh ne San Siro eshte nje emocion i vecante, te gjithe e dijm historine qe ka por dua te falenderoj shoket e skuadres per golat e mi..

Formacioni? Une vetem mund te mesoj nga Higuain por si futbollist eshte normale te kerkoj te luaj gjithmone, do te vendose trajneri une jam gati si nga pankina apo dhe fillimi ndeshjes..

Higuain? Eshte lojtar i madh, vetem mesoj nga ai ka eksperiencen e duhur..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu