Cutrone grumbullohet nga Mancini!

Mg Ferrara 10/10/2017 - amichevole / Italia-Marocco Under 21 / foto Gribaudi Matteo/Image Sport nella foto: esultanza gol Patrick Cutrone

Pas lojrave te mira dhe golave te shenuar Patrick Cutrone eshte grumbulluar nga Roberto Mancini per ndeshjet e Kombetares italiane.

Nga skuadra kuqezi jane grumbulluar dhe Donnarumma Romagnoli dhe Bonaventura per skuadren axurre!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu