Cutrone falenderoj skuadren, jap gjithmone maksimumin!

Ne ndeshjen kunder Bologna u ndjeva keq per ate gol te humbur, por u ndjeva mire qe fituam ndersa sot shenova dhe per kete falenderoj skuadren..

Nga neser do mendojme per finalen e Romes kunder Juventus do ta pergatisim  sa me mire dhe do te japim me te miren..

Goleshenuesi skuadres? Nuk e mendoj fare.. – eshte pergjigjur Patrick Cutrone autori golit te dyte sot per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu