Cutrone drejt Premier League, largohet nga grumbullimi ne Boston!

Praktikisht i mbyllur transferimi i Patrik Cutrone drejt Wolverhampton ne Premier League. Klubi anglez ishte prej kohesh i interesuar per sulmuesin kuqezi dhe sipas gjasave klubet kane gjetur akordin e duhur dhe sulmuesi italian ka lene grumbullimin ne Boston per te mberritur ne Itali ku do te formalizoje dhe transferimin. Akoma nuk kane dale shifrat zyrtare te shitjes por sipas mediave cmimi kartonit vertitet rreth 20 milion euro plus bonuset!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu