Curva Sud refuzon bluzen e Donnarumma!

Sipas mediave italiane Donnarumma ka shkuar per te hedhur bluzen te Curva Sud por ata ja kane refuzuar ate dhe Gigio eshte kthyer bashke me bluzen e tij ne dhomat e zhveshjes.

Kjo tregon dhe nje here krisjen e marredhenies midis dy paleve, dhe qe e largon akoma me shume Gigion nga Milan..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu