Curva Sud: “Gjithmone me ju”.

Pavarsisht nje barazimi zhgenjyes ndaj nje ekipi pretendent te Serise A Napolit tifozet e Milanit kane duartrokitur skuadren ne fund te takimit. Curva Sud qe jane dhe me famatiket ne kor kane brohoritur “ Gjithmone me ju”. Sipas tyre mbas ardhjes se Gattusos skuadra ka nje identitet luan me shpirt dhe nuk humbet me ndaj rivaleve. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu