Crvena Zvezda, Stankovic: Të gjithë e njohin Milanin, Pioli ka merita! Kam vetëm një dëshirë….

Duke folur në konferencën për shtyp. Trajneri i Crvena Zvezda, Dejan Stankovic foli për Milanin dhe Stefano Piolin. Këto janë fjalët e raportuara nga Tuttosport:

Për Milanin: “Milani është një kundërshtar i fortë. Seria A thotë se ata janë aty pranë kreut të tabelës.

Ne të gjithë e dimë historinë e tyre dhe atë që ata përfaqësuan dhe përfaqësojnë në garat evropiane.

Në vitet e fundit kanë kaluar një periudhë të vështirë, por përshtypja është se këtë sezon ata kanë gjetur ekuilibrin e tyre”.

Mbi Pioli: “Puna e tij duhet njohur. Asnjë diskutim në lidhje me këtë: ai është një trajner i shkëlqyeshëm.

Risultato immagini per stankovic crvena zvezda

Do të jetë shumë bukur të përballemi me ekipin e tij, nuk kam dyshime. Kam vetëm një dëshirë: nëse mund të ndryshoja diçka dhe nëse do të ishte e mundur, do të doja që tifozët të hynin në stadiumin tonë.

Të vjen keq që Marakana nuk është e plotë për këtë rast”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu