Crespo: Piatek dhe Cutrone bashke? Me polakun te vetem ne sulm erdhen 5 fitore rrjesht!

Intervistuar nga Corriere della Sera Hernan Crespo ish sulmuesi kuqezi ka folur nder te tjera dhe per situaten te kuqezinjte:

Piatek? Eshte sulmues i forte, ka bere mire te Genoa dhe qe ne momentin kur mberriti ne Milano po i jep mundesine kuqezinjve te luftojne per nje vend ne Champions dhe ka rinovuar sulmin.

Uroj te jete e ardhmja e klubit te Milanit por mbi te gjitha kuqezinjve i duhet nje stabilitet ne Presidence ku tashme me Paolo Scaroni, Leonardo, Gazidis dhe Maldini e kane fituar ate ne nivel klubi. Nuk besoj se Higuain dhe Andre Silva nuk ishin sulmues te duhur per kuqezinjte por dhe ata i ndjene veshtiresite ne nderrimin e pronesise se klubit..

Piatek dhe Cutrone ne sulm? Me vetem polakun ne sulm Milan arriti 5 fitore rrjesht dhe mendoj se nuk duhet ndryshuar – eshte shprehur Hernan Crespo per Corriere della Sera!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu