Costacurta: Ne pjesen e dyte Paqueta i vertete!

Billy Costacurta i ftuar si gjithmone ne Sky Sport ka folur per paraqitjen e kuqezinjve ne Marassi kunder Genoa:

“Nje pjese e pare e dobet per brazilianin, ashtu sic ishte per te gjithe skuadren kuqezi, ndersa ne pjesen e dyte Paqueta e rriti shume lojen e tij po ashtu dhe Milani ndryshoi marshin dhe arriti nje fitore te rendesishme”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu