CoSport: Nje pike ne 3 ndeshje nuk ndodhte qe prej dhjetorit te 2017!

Pas humbjes ne derbi dhe kunder Sampdoria Milan nuk shkon me shume se barazimi ndaj Udinese duke marre vetem nje pike ne 3 ndeshjet e fundit ne Seria A, dicka qe nuk ndodhte qe nga dhjetori 2017 ku Gattuso merrte Milanin ne drejtim dhe humbiste ndaj Atalanta dhe Verona dhe me pas te barazonte ndaj Fiorentina ne Firenze.

Nje fakt tjeter eshte se skuadra ka pesuar 5 gola ne 3 ndeshjet e fundit aq sa pesoi te njejtin numer golash nga 22 dhjetori deri ne 17 mars, largimi Bakayoko nga pozicioni para mbrojtjes duket qe eshte i gabuar duke vendosur Biglia ne ate pozicion dhe duke i dhene kundershtarit me shume hapesira ne ate zone delikate te fushes!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu