CorSport: Per Milan Romagnoli eshte i pashitshem!

‘Romagnoli i arte’ keshtu e nis titullin sot Corriere dello Sport per te ardhmen e kapitenit kuqezi Alessio Romagnoli. Eshte lojtari qe ka me shume merkato te Milan dhe qe kerkohet nga disa skuadra brenda dhe jashte italise, por Milan nuk ka ne plan te beje pa sherbimet e mbrojtesit. Klubi kuqezi ka ngritur nje barriere te gjitha ofertave qe vijne ne adrese te tij. Sigurisht qe pjesmarrja ne Champions do tja lehtesonte akoma me shume punen drejtuesve por dhe pa Champions do te jete e njejta situate – shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu