CorSport Milan po mendon shkembimin e Donnarumma me Morata!

Sipas Corriere dello Sport Milan po mendon te shkembeje kartonin e Gigio Donnarumma me Morata, duke pare dhe ofertat e munguara ne drejtim te portierit kjo mund te ishte nje zgjidhje per te dyja palet pasi dhe Courtois ka shprehur deshiren per tu larguar nga blute e Londres kete sezon!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu