CorSport: Milan dhe Roma ideojne shkembimin Schick-Suso

Ne kete kohe merkatoje zerat jane te shumta. Milani dhe Roma po mendojne per nje shkembim Suso me Shick. Ideja e formules nuk eshte e qarte por Suso nuk ben pjese ne planet e trajnerit Gianpaolo nderkohe qe Schick kerkon te transferohet ne Milano pikerisht me trajneri qe e beri te famshem edhe sepse nuk kerkon serish te qendroje ne stol pas sezonit te kaluar ku ishte zevendesuesi i Dzeko te kaloje ne zevendesuesin e Higuain. Megjithate kjo mbetet vetem nje ide me shume nga klubi verdhekuq se sa nga ai kuqezi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu