CorSport Liverpool nuk heq dore nga Donnarumma!

Deklarata e Raiola dje se Donnarumma do qendroje gjithe jeten te Milan eshte dukur me shume si nje ironi e menaxherit te lojtarit shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj.

Lojtari eshte ne merkato dhe kete e di dhe Raiola sepse ka qene vete ai i cili ka patur nje takim me drejtuesit e Liverpool per te informuar mbi situaten e lojtarit dhe shumen qe Milan kerkon per kartonin e portierit 19 vjecar. Skuadra angleze eshte ne kerkim te nje portieri dhe Donnarumma eshte ne krye te listes se tyre!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu