CorSport Li po kerkon te krijoje nje ankand!

Sipas Corriere dello Sport shkak per frenimin e tratatives midis Commisso dhe Yonghong Li eshte sepse Li kerkon te krijoje nje ankand per blerjen e Milan duke futur ne loje dhe familjen Ricketss apo dhe te tjere te interesuar.

Nga ana tjeter Rocco Commisso kerkon te mbylle sa me shpejt tratativen duke i dhene mundesine dhe klubit te paraqitet ne CAS me nje President te ri dhe te besueshem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu