CorSport-Gattuso zgjedh Belloti dhe Mandzukic ne sulm!

Ne nje artikull sot per kuqezinjte ne Corriere dello Sport flet per merkaton e Milan.
Sipas te perditshmes italiane Gattuso kerkon lojtare me eksperience per sulmin e Milan dhe per te ardhmen, dhe emrat me te perfolur jane dyshja Mandzukic dhe Andrea Belloti ku dhe Rino ka dhene Ok e tij per kete transferim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu