CorSport: Gattuso pergatit skuadren pa Paqueta dhe Donnarumma!

Nuk mjafton vetem nje pike ne tre ndeshje por dhe demtimet jane serioze ne kampin kuqezi. Paqueta do te mungoje nje muaj por gjithcka do te varet nga rekuperimi i tij dhe mjeket shpresojne te rekuperoje me shpejt, ndersa Donnarumma do te mungoje dy jave, por duke pare se Reina eshte nje garanci per Gattuso nuk do te peshoje sa humbja per disa jave e brazilianit Paqueta.

Rekuperon Suso dhe shpresohet dhe per Kessie te jete ne fushe kunder Juventus mungese qe ka ndikuar jo pak ne nivelin fizik te skuadres.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu