CorSport Elliot pergatit planin e tij!

Sipas Corriere dello Sport Fondi Elliot po pergatitet per te ardhmen duke planifikuar Paolo Maldinin si administrator dhe Drejtor Sportiv Gandinin e Napolit..

Mr Li? Vazhdon me planin e tij duke u munduar te gjeje nje ortak te ri per te rifinancuar borxhin ndaj Elliot – shkruan CorSport sot ne faqen e pare te saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu