CorSport Commisso nuk eshte me ne avantazh per te marre klubin kuqezi!

Sipas CorSport Rocco Commiso nuk eshte me ne avantazh per te marre aksionet e Milan, Corriere dello Sport sot shkruan se Mr Li nuk i pelqeu menyra e daljes ne media dhe ne publik i tratatives me italo-amerikanin dhe per kete arsye refuzoi dhe oferten e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu