CorSport Borini mund te jete celsi per Deulofeu?

Watford per te lene te lire lojtarin spanjoll Deulofeu kerkon 25 milion euro ndersa drejtuesit e Milan e kerkojne lojtarin ne forme huazimi me te drejte blerjeje. Sipas Corriere dello Sport kuqezinjte mund ti ofrojne kartonin e Fabio Borini klubit anglez per te zbritur nga cmimi aktual dhe qe mund te jete celsi i zhbllokimit te tratatives – shkruan CorSport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu