CorSera UEFA shume e ashper ndaj Milan!

Pas vendimit te UEFA per refuzimin e Settlement drejtuesit e Milan mendojne se denimi eshte i ashper dhe kjo vjen vetem nga dyshimet per Presidentin dhe jo nga plani dhe programi financiar qe kane drejtuesit.

Fakti qe rifinancimi po vonon te behet hedh dyshime ne organet e UEFA – shkruan Corriere della Sera!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu