CorSera: Revolucion i Gazidis ne vere, rrezikojne te gjithe!

Ne Casa Milan eshte kohe ndryshimesh, pas 6 muajsh prezantimesh dhe njohjesh Gazidis ka vendosur te vendose rregullat e tij dhe te bëje ndryshime e duhura.

E para ishte trajnerja e skudres se femrave Carolina Morace e cila ishte zgjedhur pikerisht nga dyshja Fassone-Mirabelli. Ndryshime do te kete dhe ne sektorin e te rinjve ku Drejtori pergjithshem Mario Berreta do te largohet dhe ne vendin e tij mund te vije Carbone ose Angelo Castellazzi.

Turnover dhe ne sektorin e marketingut ku Jean Sebastien Romagnoli mund te largohet per tu rikthyer te Juventus. Por jo vetem kaq per trajnerin Gattuso do te vendoset pas mbarimit te sezonit por tani rrezikon dhe Leonardo ku do te shikohet me kujdes dhe puna e tij gjate ketij sezoni – shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu