CorSera: Piatek kerkon mbeshtetjen e skuadres!

Nje nder problemet ne keto dy javet e fundit ka qene dhe gjetja e golit nga ana e sulmuesve, ne fakt kuqezinjte e kane te veshtire te gjejne rrugen e rrjetes dhe Piatek duket i vetem ne sulm pa mbeshtetje.

Nje nga zgjidhjet mund te jete qe sulmuesi polak mos te luaje i vetem ne sulm por te shoqerohet bashke me Cutrone, dhe me sa duket ky ndryshim mund te vije qe sot, dyshes se sulmit do ti bashkohet dhe Paqueta pas tyre per te formuar nje treshe sulmi e cila do te perballet kunder Udinese. Nese do jete ajo e duhura apo jo mbetet per tu pare dhe per tu provuar dhe vetem me pas mund te jepet nje pergjigje me e sakte nese mund te vazhdohet me kete sistem loje apo jo – shkruan Corriere dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu