CorSera: Piatek dergon Milan ne gjysemfinale!

Ben debutimin si titullar me fanellen kuqezi por ndoshta as vete nuk e priste nje debutim me te mire se ky, dopiete ne ndeshjen e pare kunder Napoli nje nder skuadrat me te forta ne Seria A.

Piatek ka bere te dashurohen tifozat kuqezi, polaku ben repartin i vetem, ben skuadren te dale perpara, favorizon mesfushoret te hyjne ne zone si dhe me levizjet e tij ben te marrin kartona kundershtaret. Nje paraqitje fantastike e Piatek qe ben te harrohet shume shpejt dhe nje si Higuain. Tani duhet te mendojne per ndeshjen kunder Romes e cila eshte nje perballje direkte per nje vend ne Champions!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu