CorSera-Lojtare me eksperience per sezonin e ardhshem!

Ne fund te majit merret vendimi nga Uefa per denimin e Milan per shkeljen e Fair Play Financiar dhe me pas drejtuesit mund te programojn merkaton ku synimi do te jene lojtare me eksperience qe ti bashkengjiten lojtareve si Bonucci dhe Biglia, Pepe Reina eshte shembulli pare ne kete drejtim..
Kuptohet merkato do te varet dhe nga kualifikimi ne Europe ku dy ndeshjet e ardhshme ne Seria A kunder Verona dhe Atalanta jane vendimtare, ashtu siç ështe dhe finalja ne Kupe kunder Juventus ku nje fitore te dergon direkt ne fazen e grupeve.
Vetem atehere mund te kuptohet ç’fare drejtimi do te kene drejtuesit kuqezinj.. – shkruan Corriere della Sera sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu