CorSera Biglia sezoni perfunduar!

Ndodhi ajo qe nuk duhej ne kete pike te sezonit, Lucas Biglia demtohet ne ndeshjen kunder Benevento dhe peson nje frakture ne brinje.

Sipas te gjitha gjasave mesfushori do te humbase te gjithe sezonin dhe ndoshta rrezikon dhe boterorin ne Rusi! Nje lajm i keq per Gattuso i cili kishte rigjetur mesfushorin qe i duhej kuqezinjve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu