Corriere della Sera: Milan, cfare shansi humbur!

Lamtumire Champions e nis artikullin CorSera sot ne te perditshmen e saj per kuqezinjte e cila jo vetem i largohet Champions por duhet te ruhet dhe nga Fiorentina e cila eshte afruar ne vetem 2 pike larg.

Sulmi mbetet problemi kryesor te Milan, 22 goditje ne porte nuk mjaftuan per te marre 3 piket ne San Siro kunder nje Sassuolo qe vetem mbrohej gjate gjithe ndeshjes. Javes qe vjen Milan ka nje perballje te forte ndaj Napolit e cila duhet te beje dhe me mungesat e Bonucci ndoshta dhe Romagnoli per arsye demtimi.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu