Coppa Italia: Milan Club Albania pergatitet per ne Rome!

Milan vs Juventus Finale Coppa Italia!

Milan Club Albania ne bashkepunim dhe me Curva Sud Milano organizojne udhetimin per te mbeshtetur nga afer Milanin ne Finalen e Kupes se Italise qe do te luhet ne 9 maj ne Rome ndaj Juventusit.

Udhetimi kushton 300€ dhe perfshin:
-Udhetimi me minibus komode vajtje ardhje
-Bileta e tragetit vajtje ardhje bashke me dhome.
-Akomodimi ne Hotel per 2 nete qendrimi.
-Bileta e ndeshjes tek Curva Sud. Nisja do te behet nga Tirana ne 7 maj ne darke dhe do te shkojme drejt Durresit per tu akomoduar ne traget. Te nesermen rreth ores 08:00 mberrijme ne Bari dhe me pas do nisemi drejt Romes dhe rreth ores 16:00 do jemi ne Rome ku do akomodohemi ne hotel dhe me vone do te dalim te gjithe sebashku. Te nesermen ne 9 maj na pret sfida e madhe ndaj Juventusit. Do dalim te gjithe sebashku ne Rome duke vizituar vendet me te bukura dhe me pas rreth ores 17:00-18:00 do ti bashkohemi Curva Sud dhe do te marrshojme te gjithe sebashku drejt stadiumit per te perkrahur sebashku Milanin. Te nesermen ne 10 maj do nisemi nga Roma perseri ne drejtim te Barit per te kthyer drejt Shqiperise.

Per me shume informacione kontaktoni:

0692060221 ; 0695300970

FORZA MILAN

L'immagine può contenere: una o più persone, persone in piedi, cielo, folla e spazio all'aperto

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu