Condo: Kam besim te Leonardo per Paqueta!

Paolo Condo ka folur mbreme per transferimin me te fundit nga Leonardo brazilianin Paqueta:

Kam besim te Leonardo duke pare aftesine e tij dhe afrimet e fundit qe ai ka bere te kuqezinjte. Duhet te kujtojme se te Milan ka afruar lojtare si Kaka (Topi arte) Thiago Silva per shume vite mbrojtesi me i forte ne bote apo dhe Pato i cili mos kishte ato demtimet e shpeshta sot do ishte nje nga sulmuesit me te forte ne europe – eshte shprehur Condo per emisionin Calciomercato ne Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu