Condo Kalinic me zhgenjeu shume!

Kalinic apo Andre Silva? Te them te drejten Kalinic me zhgenjeu me shume se Andre, portugezi eshte i ri me shume potencial por nuk eshte ambjentuar akoma ne Seria A, ndersa Kalinic eshte lojtar qe ka bere mire te Fiorentina dhe ne Ukraine eshte lojtar qe shenon 15 gola ne sezon por kete vit shenoi vetem 6 gola me kuqezinjte.

Uroj qe Andre Silva te qendroje ose te pakten te shkoje ne huazim mjafton te jete i lidhur me Milan.. do ti besoja me shume se Kalinic – u shpreh Condo per Sky Sport – Kroati eshte lojtar qe ka patur me shume mundesi dhe per kete arsye me ka zhgenjyer me shume..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu