Compagnoni Sky Sport: Gattuso ka punuar mjaft mire!

Per situaten e Milan ka folur sot per Sky Sport Maurizio Compagnoni ja cfare ka thene ai:

Dora e Gattuso shikohet mjaft mire, ka kaluar situata te veshtira si ajo e eliminimit nga Europa League dhe ka arritur serish te kete situaten nen kontroll. Mbi te gjitha Milan eshte ne vendin e katert pa golat e sulmuesve anesore qe ne rrjeshtimin 4-3-3 jane shume te rendesishem per skuadren.

Ne janar drejtuesit u munduan te blinin nje sulmues krahu por ishte e pamundur dhe ne fund nuk erdhi asnje, megjithate Gattuso po ben nje pune te mire dhe eshte ne lufte per objektivat e sezonit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu