CM | Princip akordi mes Milan dhe Bordeaux mbi talentin Adli: pritet zyrtarizimi, shifrat

Parimi i mirëkuptimi dhe akordi midis Milanit dhe Bordeaux për Yacine Adli. Sipas asaj që Daniele Longo mësoi ekskluzivisht për Calciomercato.com, kuqezinjtë dhe klubi francez gjetën një pikë takimi për vlerësimin e mesfushorit të lindur në vitin 2000 në bazë të 10 milionë eurove, përfshirë shpërblimet.

Për trashëgimtarin e Calhanoglu, Djalli planifikon të mbyllet brenda pak ditësh goditjen.

Milani e ka identifikuar talentin francez si trashëgimtar të Calhanoglu dhe planifikon të mbyllë marrëveshjen me Bordo në fillim të javës së ardhshme, për ta vënë lojtarin në dispozicion të Piolit në funksion të fillimit të kampionatit në Marassi kundër Sampdoria.

Një shigjetë shtesë në harkun kuqezi, gjithashtu falë dëmtimit të Kessie e cila do të mungojë dy ndeshjet e para.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu