Christian Vieri: Piatek me pelqen shume, eshte nje sulmues qe te ndeshkon!

Nje nje interviste per Gazzetta dello Sport Christian Vieri ka folur per sulmuesin e sapo ardhur ne Milano polakun Piatek:

Ne pak dite me fanellen kuqezi Piatek ka treguar se ka shume deshire, uri dhe force. Me pelqen shume, sulmon ne thellesi, thyen linjen e mbrojtjes kundershtare dhe ben repartin i vetem. Mendoj se Milan ka gjetur nje sulmues te madh, Piatek dhe Cutrone jane Top. Ne sulm nje skuader ka nevoje per lojtare qe dine te luftojne dhe jane gati per cdo beteje.. eshte shprehur ish sulmuesi kuqezi Christian Vieri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu