Chelsea kerkon 70 milione euro per Moraten!

Chelsea e ka nxjerr ne merkato Moraten dhe per momentin 2 skuadrat e interesuara per spanjollin jane Milan dhe Juventus. Sipas lajmeve te djeshme objektivi kryesor i Milanit  eshte Alvaro Morata dhe Mirabelli ka patur kontakte me te por tani jane duke pritur vendimin e UEFAS ne 19 qershor dhe me pas do te vendoset per merkaton. Chelsea ka bere te ditur sot qe kerkon 70 milione euro per Moraten.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu