Champions Real Madrid 3 finale rrjesht si Milan i Capello!

Tre finale Champions League rrjesht te arrituara nga Reali Zinedin Zidane, po ashtu si Milan i Capello ne vitet 90 kur arriten tre here ne finale ne sezonet (1992-93, 1993-94, 1994-95)
Por Real ka bere me mire ne Finalet kur deri tani i ka fituar 2 prej tyre dhe ka per te luajtur dhe nje tjeter, ndersa Milan i Capello arriti te fitonte vetem nje ate kunder Barcelonas ne ate finale spektakolare 4-0

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu