CHAMPIONS 2021-22, nesër shorti: ja katër vazot që presin tre ekipet e fundit…

Duke pritur tre ndeshjet e fundit sonte, të cilat do të plotësojnë numrin e 32 skuadrave që kanë të drejtë të marrin pjesë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve 2021-22, këtu është përbërja e pjesshme e katër vazove në të cilat klubet janë të ndarë sipas rezultateve sportive dhe renditjes UEFA…

VAZO 1:
Chelsea, Villarreal, Atletico Madrid, Manchester City, Bayern Munich, Inter, Lille, Sporting Lisbona.

VAZO 2:
Real Madrid, Barcelona, ​​Juventus, Manchester United, PSG, Liverpool, Sevilla, Borussia Dortmund.

VAZO 3:
Porto, Ajax, Leipzig, Atalanta, Zenit St.

VAZO 4:
Milan, Club Brugges, Young Boys, Malmö, Wolfsburg.

Ndeshjet sonte:

Brondby-Salzburg (ndeshja e parë 1-2)
Dinamo Zagreb-Sherif Tiraspol (ndeshja e parë 0-3)
Shakhtar Donetsk-Monaco (ndeshja e parë 1-0)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu