Cerruti nga sinjalet qe kam Milan do te jete jashte Europes!

Andrea Cerruti gazetar i Gazzetta dello Sport ka folur per situaten e kuqezinjve.

Nga ajo qe kam mesuar per situaten e Milan nuk me duket situate e lehte per ata, mesa di une personalisht mendoj se Milan do te perjashtohet nga Europa League dhe kjo do te jete nje grusht i rende per te gjithe milanistet – eshte shprehur gazetari i Gazzetta dello Sport per situaten e kuqezinjve!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu