CDS: Psg rikthen interesimin per Donnarummen!

Sipas asaj qe shkruan Corriere della Sera ekipi i PSG ka rikthyer serisht interesimin per Donnarummen dhe jane duke pergatitur nje oferte 35-40 milione euro por kjo oferte eshte e papranueshme nga ana e drejtuesve te Milanit te cilet mund te kerkojne ne shkembim nje nga Rabiot ose Di Maria me kte te fundit qe kontrata i skadon vitin e ardhshem dhe PSG kerkon te njejten shifer qe vleresojne Donnarummen rreth 40 milione euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu