CdS: Plani i Ragnick, 130 mln euro per tre goditje

E ardhmja e Milanit eshte akoma ne kerkim te ekuilibrit ku kuqezinjte po mendojne per nje revolucion te vertete. Tregu i transferimeve mund te shohe si protagoniste Milanin, veçanerisht nese finalizohet marreveshja e mberritjes se Ragnick. Menaxheri gjerman ende ka rezervat e tij, por nese do te pranonte propozimin e Djallit, ai do te vinte me nje plan specifik ne mendje. Ne horizont jane tre lojtare, ne nje menyre aspak te rastetsishme te ish skuadres qe trajnoi, Leipzig.

Flitet per nga nje goditje ne cdo departament, konkretisht Upamecano, Dani Olmo dhe Werner. Nje plan, siç raportohet nga ‘Corriere dello Sport’, me vlere 130 milion euro. Nje shifer kjo qe do te financohej nga plani i shkurtimit te pagave te imponuar nga Gazidis dhe nga ndonje shitje e rendesishme si ajo e Donnarummes dhe Romagnolit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu