CDS: Milani mendon per Higuanin!

Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport drejtuesit e Milanit jane duke menduar per nje operacion “alla Bonucci” per te transferuar argjentinasin Gonzalo Higuain. Duke pare qe raportet midis Juventusit dhe Higuain jane prishur dhe lojtari eshte nxjerr ne merkato,Milani mund te perfitoj nga kjo situate!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu